Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nauka gry na gitarze basowej

DLA KOGO:dzieci 8+/dorośli
GRUPA:zajęcia indywidualne (30min)
GDZIE:sala OSP w Dopiewie, ul. Szkolna 21
KIEDY:wtorek, czwartek, piątek 16:00-21:00
KOSZT:150 zł/m-c
godziny i dni do ustalenia z prowadzącym : tel. 884-990-041

Zajęcia prowadzone indywidualne, nauczyciel dostosowuje program nauczania do poziomu i preferencji indywidualnych ucznia. Na zajęciach uczeń poznaje wszelkie techniki możliwe do wykonania na tym instrumencie takich jak : slap, tapping, fingerstyle. Rozwija wiedzę o stylach muzycznych oraz roli basu w sekcji rytmicznej. Podczas zajęć wprowadzana jest wiedza ogólnomuzyczna.

Bartosz Żołędziejewski

Absolwent Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Muzyki Kościelnej Akademii Muzycznej im. J.I. Paderewskiego w Poznaniu.
Absolwent Studiów Podyplomowych Specjalizacji Menedżer Kultury Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Studiował muzykologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, uczestnik wielu kursów i warsztatów muzycznych.
Od ponad dekady pracownik w Domu Kultury w Lesznie, gdzie jako dyrygent kontynuuje ponad stuletnie tradycje chóru miejskiego „Chopin”.
W Centrum Kultury „Rondo” ponad 10 lat temu założył i prowadzi chór Miasta Grodzisk Wielkopolski „Ottimo”. Od kilkunastu lat uczy młodych basistów niełatwej sztuki gry na gitarze basowej. Swoją wiedzę i doświadczenia chórmistrzowskie przekazuje także początkującym wokalistom na zajęciach śpiewu i emisji głosu. Uczy również dzieci i dorosłych gry na keyboardzie.

Skip to content