Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Body Shape

DLA KOGO:dorośli/młodzież 18+
GRUPA: min.10 osób | max. 15 osób
GDZIE:GOK Dopiewiec, ul. Szkolna 11
KIEDY:poniedziałek, 18.40-19.40
KOSZT:120 zł/m-c

 Body Shape- zajęcia skierowane dla osób, które poprzez aktywność, ruch chcą wzmocnić i wyrzeźbić swoje ciało. Są one oparte na wytrzymałości i sile. Ćwiczenia te są ukierunkowane na całe ciało przy tym paląc tkankę tłuszczową.

Sandra Kaczmarek

mówią o niej “człowiek orkiestra”,natomiast jedno jest u niej pewne. Jak już czegoś się podejmuje to robi to na 100% i prosto z serca.
Zajęcia, które prowadzi są pełne pasji w których to ludzie dają z siebie maxa!
Nie zostałaby instruktorem/ trenerem gdyby nie to, że od dzieciaka jest zakochana w muzyce, ruchu i tańcu. W wieku 6 lat rozpoczęła swoją przygodę taneczną i trwa ona do dnia dzisiejszego. Ciągle rozwija swoje zamiłowanie biorąc udział w niezliczonych kursach, warsztatach tanecznych

Taniec to nie jedyna jej aktywność, ze sportem jest związana od dziecka, a zajawkę taneczną przerzuciła na sale fitness gdzie od początku zarażała energią na swój własny sposób. Uruchomiła autorski program Cardio Taneczne, następnie po ukończeniu Szkoły Podyplomowej na AWF w Poznaniu została Instruktorem Fitness i Tańca. Po zebraniu wiedzy na wyższej uczelni ukończyła renomowany kurs Trenera Personalnego, żeby w pełni móc świadczyć usługi z odpowiednią wiedzą, doświadczeniem i praktyką zdobywaną kiedy to fitness nie był jeszcze tak modny i popularny jak teraz.

Uwielbia kontakt z drugim człowiekiem, jest otwarta na poznawanie nowych ludzi każdego dnia chce dokładać cegiełkę do lepszego samopoczucia i energii do życia, którą nieustannie zaraża innych.

Metamorfozy jej podopiecznych są jednym z motorów napędowych, który pokazuje że nasze wspólne działania przynoszą efekty i rezultaty na lata.

“Zapraszam Cię do mojego świata, a niejednokrotnie doświadczysz, że nie ma rzeczy niemożliwych! Ty przekraczasz swoje granice, a ja Ci w tym pomagam”.

Skip to content