Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ZUMBA z Karoliną

DLA KOGO:dorośli/młodzież 15+
GRUPA: ustala prowadząca
GDZIE:sala widowiskowa w Konarzewie, ul. Poznańska 19
KIEDY:wtorek, 19.30-20.30
KOSZT:25zł/za zajęcia lub karnet 125zł/ 6 wejść
zapisy i płatność u prowadzącej: tel. 666 747 868

 

Zumba jest połączeniem tańca i aerobiku z wykorzystaniem latynoskiej muzyki. W kolumbijskim slangu oznacza „Baw się i ruszaj”. Zawiera elementy bachaty, salsy, cumbi, merengue, reggeaton, hip-hop, soca i bollywood. 
Pozwala uwolnić negatywną energię i stres kumulowane przez gonitwę codziennego dnia, a przy okazji zapewnia ćwiczenia całego ciała.

Zumba to pełny pakiet witalności i endorfin. Kursantki wychodzą z zajęć spocone, wręcz mokre, ale szczęśliwe. Wiele osób, które nie zasmakowały zumby twierdzi, że układy choreograficzne są trudne, że nie dadzą rady. Jednak już po pierwszych zajęciach zmieniają zdanie, a dzięki cudownej atmosferze jaką tworzy grupa, bawią się doskonale.

Karolina Kuźlak

Dzięki zumbie może uwalniać niesamowitą energię, którą stara się dzielić z innymi. Na co dzień wykonuje pracę biurową w hurtowni budowlanej. Jest to głównie praca siedząca, dlatego etat instruktora zumby fitness pomaga jej utrzymać dobrą kondycję i zachować fizyczną równowagę.

Ludzie znają ją z wiecznej pogody ducha i rąk otwartych do pomocy innym. Często uczestniczy w różnego rodzaju charytatywnych maratonach i akcjach. Mówią o niej – Gdy na scenie pojawia się niska, uśmiechnięta instruktorka w okularach i z bickami to wiadomo, że to Karolina Kuźlak.  : )

https://zumbazkarolina.pl/

Skip to content