Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Akademia Aktywności 50+ (NOWOŚĆ)

DLA KOGO:dorośli 50+
GRUPA: min10 osób| max. 50 osób 🙂
GDZIE:Sala widowiskowa, Konarzewo, ul. Poznańska 19a
KIEDY:środa, 17.00-18.00 (Bezpłatny trening pokazowy 25.10.2023)
KOSZT: 60zł/m-c

Z myślą o osobach, których roznosi energia i chcą raz w tygodniu, od LISTOPADA (to na początek 😉 ) dobrze się bawić, proponujemy trening dedykowany osobom dojrzałym, obejmujący zajęcia ruchowe w grupie. Trening wykorzystuje ćwiczenia ogólnorozwojowe i wzmacniające.

Nie zabraknie na nim także elementów tanecznych oraz ćwiczeń relaksacyjnych. To prawdziwa bomba witaminowa 🙂, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Na zajęciach we wspaniałej i aktywnej atmosferze zbudujemy wspólnie doskonałą kondycję, koordynację i odporność psychiczną.  Ten godzinny trening ma na celu poprawę samopoczucia oraz ogólną sprawność i co najważniejsze wywoła uśmiech na twarzach Uczestników Akademii Aktywności 50+

BAW SIĘ I POCZUJ SIĘ ŚWIETNIE!

Bezpłatny trening pokazowy odbędzie się 25.10.2023 o godz. 18.00 w sali widowiskowej w Konarzewie.

ANNA PATAN

Dyplomowany instruktor fitness. Od 2005 roku skutecznie realizujE się na salach fitnessu w zakresie zajęć tanecznych, wzmacniających, prozdrowotnych. Na swoim koncie ma ukończone szkolenia Basic Body, Basic Aerobik, Step, Akademia Zdrowego Kręgosłupa, Aktywne 9 Miesięcy. 

Praca z ludźmi, rola trenera przynosi jej ogromną satysfakcję. Zadowolenie jej podopiecznych jest dla niej największą nagrodą. Uwielbia atmosferę efektywnej pracy na sali. Na zajęciach przekazuje dobrą energię, uśmiech. Zajęcia fitness pod każdą postacią są dla niej nie tylko konwencją ćwiczeń i układów choreograficznych, ale przed wszystkim dobrą inwestycją w siebie, cennym czasem, który możemy podarować swojemu ciału i duszy. 

Skip to content