Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Książeczka pełna radości

365 sposobów na dobry dzień!

Książeczka pełna radości. 365 sposobów na miły dzień to mnóstwo zabawnych i interesujących faktów, zajmujących aktywności, ciekawostek oraz informacji o międzynarodowych świętach wartych celebrowania.

Odkryj niezawodne sposoby na radość i dobre samopoczucie każdego dnia w roku i dziel się nimi z przyjaciółmi lub rodziną. Ta mała-wielka książeczka pokazuje jak doceniać drobne przyjemności i cieszyć się codziennością.

Zainspiruj się sławnymi ludźmi w dniu ich urodzin, dowiedz się, jak rozpoznawać i znajdować kwiaty przez cały rok, stwórz własny słoik wdzięczności, naucz się robić wypieki, zrób własnoręcznie prezent

dla kogoś, kogo kochasz, odkryj przyjemność pisania listów i odnajduj przy tym radość w każdy, nawet deszczowy dzień!

Joanne Rueloz Diaz jest pisarką i redaktorką, której celem jest pielęgnowanie zamiłowania do czytania i uczenia się. W ostatnich latach specjalizowała się w przygotowywaniu przedszkolnych materiałów edukacyjnych dla wydawnictwa Scholastic. Mieszka i pisze w South Orange w New Jersey.

Annelies Draws jest ilustratorką z Holandii i gwiazdą Instagrama. Jako freelancerka współpracuje z wieloma firmami, takimi jak Kellogg’s, Greenpeace czy L’Occitane.

Skip to content