Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nauka gry na ukulele

DLA KOGO:dzieci 8+
GRUPA:zajęcia indywidualne (30min)
GDZIE:sala OSP w Dopiewie, ul. Szkolna 21
KIEDY:wtorek, czwartek, piątek 16:00-21:00
KOSZT:150 zł/m-c
dzień i godzina do ustalenia z prowadzącym zajęcia : tel. 884-990-041

Chcesz grać na ukulele, ale zastanawiasz się, czy dasz radę opanować ten instrument? Słyszałeś, że ten instrument jest polecany jako jeden z łatwiejszych do rozpoczęcia nauki i masz ochotę sprawdzić czy to prawda?

Nie wahaj się ani chwili! Wybierz odpowiednie ukulele dla siebie i wejdź do świata muzyki! Przekonaj się sam czy gra na ukulele jest trudna i jak szybko można nauczyć się grać na tym instrumencie!

Zajęcia indywidualne, nauczyciel dostosowuje program nauczania do poziomu i preferencji indywidualnych ucznia.

Bartosz Żołędziejewski

Absolwent Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Muzyki Kościelnej Akademii Muzycznej im. J.I. Paderewskiego w Poznaniu.
Absolwent Studiów Podyplomowych Specjalizacji Menedżer Kultury Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Studiował muzykologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, uczestnik wielu kursów i warsztatów muzycznych.
Od ponad dekady pracownik w Domu Kultury w Lesznie, gdzie jako dyrygent kontynuuje ponad stuletnie tradycje chóru miejskiego „Chopin”.
W Centrum Kultury „Rondo” ponad 10 lat temu założył i prowadzi chór Miasta Grodzisk Wielkopolski „Ottimo”. Od kilkunastu lat uczy młodych basistów niełatwej sztuki gry na gitarze basowej. Swoją wiedzę i doświadczenia chórmistrzowskie przekazuje także początkującym wokalistom na zajęciach śpiewu i emisji głosu. Uczy również dzieci i dorosłych gry na keyboardzie.

Skip to content