Skip to content Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie Klubu Seniora Promyk

9 maja godz. 17:00 - 19:00

Grupa starszych przyjaciół cieszących się towarzystwem w letniej kawiarni i pijąca herbatę z ciastem jagodowym

Spotkanie Klubu Seniora Promyk

Spotkanie  Klubu Seniora Promyk podczas którego zaprezentują się aktorzy Koła Teatralno-Kabaretowego z Janowca Wielkopolskiego w spektaklu ” ONE WAY TICKET, czyli bilet w jedną stronę”. To blisko 90 minut dobrej zabawy w wykonaniu amatorskiego Koła teatralno-kabaretowego, działającego przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Janowcu Wielkopolskim.
Klema, Wanda i Eustacha to energiczne, wesołe emerytki, które nie przejmują się swoim wiekiem i korzystają z życia pełnymi garściami. Mają bardzo duże poczucie humoru, są otwarte na nowości. Pewnego dnia postanawiają odwiedzić nowo otwarte biuro podróży, którego właścicielem jest wspólna znajoma Wandy i Klemy. Kobiety, wspólnie z Eustachą postanawiają wykupić wycieczkę do nadmorskiej przystani, która mieści się w Kołobrzegu. Jak się później okazuje jest to przygoda pełna niespodzianek .
Odpowiedzialnym za scenariusz, reżyserię i dobór muzyki jest dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Janowcu Wielkopolskim – Karol Nojgebauer.
Niekwestionowanymi gwiazdami tego spektaklu są: Irena Szalewska – Wanda, Danuta Ogórkiewicz – Klema, Renata Czerwińska – Eustacha, Małgorzata Bereźnicka – Scholastyka, Helena Papierska – Hildegarda, Joanna Chmielewska – Swietłana, Anna Gicala – Ochroniarz oraz Adam Meller – Hilary.
Aktorzy z Janowca Wielkopolskiego udowadniają, że metryka nie ma znaczenia❗
Za realizację dźwięku, światła, garderobiany zadbali:
Natalia Rumel, Danuta Kozłowska-Nowak, Roman Bleja, Jakub Mataczyński i Mikołaj Chojnacki.

Serdecznie zapraszamy!

 

Szczegóły

Data:
9 maja
Czas:
17:00 - 19:00

Miejsce

Sala widowiskowa w Konarzewie
Poznańska 19
Konarzewo, Poland

Organizator

GBPiCK w Dopiewie
Skip to content