Skip to content Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pożegnanie Lata w Skórzewie

23 września 2023 godz. 17:00 - 23:30

Pożegnanie Lata w Skórzewie

Sara James będzie gwiazdą „Pożegnania Lata”, zaplanowanego na 23 września w Skórzewie, które upłynie pod znakiem jubileuszu 10-lecia Orkiestry Dętej Gminy Dopiewo. Będzie kulturalnie, ale i sportowo.

Organizatorzy zaplanowali Paradę Orkiestr Dętych i Grup Mażoretkowych, która przejdzie o godz. 15.00 ulicą Poznańską w Skórzewie – od ul. Szarotkowej do parku, gdzie zlokalizowana będzie scena. Na niej odbędą się koncerty orkiestr, a przed nią – pokazy taneczne. Przed i po koncercie – Sary James – do tańca zaproszą zespół Suena Latino, Juanky i DJ Osmar. Wcześniej na scenie zaprezentują się 3 orkiestry: oprócz Jubilatki z Dopiewa, także Grodziska Orkiestra Dęta i Swarzędzka Orkiestra Dęta z Grupami Mażoretek oraz Mażoretki z Wronek „Miraż”, Poznańska Szkoła Baletowa oraz Klub Taneczno – Sportowy „Activus”.

Z kolei na terenie GOSiR w Skórzewie przy Szkole Podstawowej nr 2 odbędą się – jak przed rokiem – zawody sportowe na torach przeszkód dla dzieci (Runmageddon Kids) i dla dorosłych.

Organizatorem wydarzenia jest Gmina Dopiewo, czyli połączone siły: Gminnej Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury, Urzędu Gminy, Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji i Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Dopiewie. Partnerami: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna “Dąbrówka” i Spółdzielnia Produkcji Rolnej “Agrofirma” w Skórzewie.

Adam Mendrala
graf. Michał Juskowiak

Szczegóły

Data:
23 września 2023
Godzina:
17:00 - 23:30
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce

Skórzewo – Park ul. Poznańska
ul. Poznańska
Skórzewo,
+ Google Map
Skip to content