Skip to content Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Patriotyczny “Polskie Drogi do Wolności”

10 listopada 2023 godz. 18:00 - 19:00

Koncert Patriotyczny “Polskie Drogi do Wolności”

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości zapraszamy na koncert “Polskie Drogi do Wolności”.

Program koncertu to wokalno-aktorska opowieść o polskiej walce o wolność na przestrzeni końca XIX i w XX wieku. W repertuarze znalazły się pieśni począwszy od utworów powstańczych (nawiązujących do Powstań listopadowego i styczniowego), legionowych, przez utwory z okresu II Rzeczypospolitej, piosenki wojenne, aż po okres powojenny i polską walkę o wolność w czasach „Solidarności”. W tej części pojawią się utwory takich autorów jak Jacek Kaczmarski, Andrzej Czekalski, Jan Pietrzak, czy Ernest Bryll.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w GBPiCK od dnia 19 października

Zespół wokalno-aktorski „Sonanto” powstał w Warszawie w 2012 r. – obecnie tworzą go wokaliści,  śpiewający aktorzy oraz instrumentaliści.

Członkami naszego zespołu są absolwenci Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Akademii Teatralnej w Warszawie, Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie (obecnie Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego), Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, Wydziału Wokalno-Estradowego ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej.

Szczegóły

Data:
10 listopada 2023
Godzina:
18:00 - 19:00

Miejsce

Sala widowiskowa w Konarzewie
Poznańska 19
Konarzewo, Poland
+ Google Map

Organizator

GBPiCK w Dopiewie
Skip to content