Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Łąkowe Spotkania z Kulturą

Tak jak obiecaliśmy, w naszej STREFIE CHILLOUT w Dopiewie przy ul. Konarzewskiej/ Łąkowej, na letniej scenie, będą odbywać się różne ciekawe akcje czyli 💚💚“ŁĄKOWE SPOTKANIA KULTURALNE”.💚💚 Wystarczy przyjść, mieć ze sobą kocyk, leżak, lub zająć miejsce na naszych wygodnych kanapach z palet. 🙂 Już w lipcu zapraszamy na 3 pierwsze fantastyczne wydarzenia:
————
⚫️ 5 lipca, o godz. 20.30 koncert w wykonaniu PODULKA TRIO w składzie:
🎤Marta Podulka – wokal
🎸Grzegorz Piotrowski – gitary
🎹 Jan Sawiński – piano

MARTA PODULKA – wokalistka obdarzona wyjątkowym głosem i niezwykłą charyzmą sceniczną. Pochodzi z Podkarpacia, a na co dzień mieszka w Poznaniu. Absolwentka poznańskiej Akademii Muzycznej. Z wykształcenia flecistka. Laureatka trzeciego miejsca IV edycji programu Mam Talent. Jej single: „Nieodkryty Ląd”, „Mocna” oraz „Nie przeszkadzać” opanowały największe polskie stacje radiowe, stając się niekwestionowanymi przebojami. Wokalistka występuje w wielu projektach, wykonując swój autorski repertuar, oraz covery.

GRZEGORZ PIOTROWSKI – współpracował w charakterze gitarzysty, kompozytora, realizatora lub producenta muzycznego z takimi wykonawcami jak: Kasia Wilk, zespół LemOn, Ania Wyszkoni, Kabaret Hrabi, Sonia Bohosiewicz, Norbi, zespół Sweet Noise i in.. Wiele koncertów w kraju i za granicą, min. Festiwal „Rock’n’tone”w Chicago, Sopot „Top Trendy” Festiwal, Festiwal Piosenki Rosyjskiej, koncert „Lata Zet i Dwójki”, „Eska music Awards”,  koncert w studiu im. Agnieszki Osieckiej Pr.3 Polskiego radia i in.

JAN SAWIŃSKI – kompozytor, aranżer, producent muzyczny. Studiował „Kompozycję i Teorię Muzyki” na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Współpracował w charakterze instrumentalisty min. z Anią Wyszkoni, Kasią Wilk, Bardabusz Orkiestra, Gospel Joy, Agą Czyż i in.

————-

🟡 18 lipca, o godz. 20.30 Koncert w wykonaniu Unique Duo w składzie:
🎤 🎻 Daria Wojciechowska – wokal/altówka
🎸Artur Pacak- gitary/looper

DARIA WOJCIECHOWSKA – absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie wokalistyki jazzowej oraz absolwentka Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II Stopnia w klasie altówki. Finalistka wielu festiwali wokalnych. Od paru lat pracuje nad własnym autorskim materiałem. Najlepiej czuje się w takich gatunkach jak: pop, soul, jazz, R&B czy funk.

ARTUR PACAK – absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie gitary jazzowej. Muzyk sesyjny grający na scenie m. in. w Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, czy w Filharmonii im. Mieczysłąwa Karłowicza w Szczenicie. Basista w zespole folkowym “Bubliczki”.

————-

🔵 26 lipca, o godz. 20.30 Pogapimy się w niebo, posłuchamy niesamowitych historii o gwiazdach, z Niebo do Wynajęcia Mobilne Planetarium, a opowiadać i ustawiać ostrość w teleskopach będzie:
🔭Maciej Wlekliński

MACIEJ WLEKLIŃSKI – pasjonat astronomii, który sprawia, że po wspólnym spotkaniu zmienia się postrzeganie nauk astronomicznych, a wszechświat staje się bliższy i bardziej dostępny. Wraz ze swoimi słuchaczami spogląda w niebo jako przestrzeń pełną zapierających dech w piersiach widoków, odległych, niezbadanych światów oraz tajemnic. Dzięki pokazom każdy uczestnik wychodzi z nutką zadumy oraz refleksji nad pięknem świata przyrody.

WSTĘP NA NASZE WYDARZENIA JEST BEZPŁATNY!

ZAPRASZAMY

Skip to content