Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Transport na spotkania Klubu

Rozkład jazdy na spotkania Klubu Seniora

– 17 czerwca 2024 r. (do DPS w Lisówkach)

Dojazd Powrót
PrzystanekGodz. odjazdu PrzystanekGodz. odjazdu
Skórzewo/Kościół16:00 Lisówki/DPS20:05
Skórzewo/Osiedle Makowe16:02 Trzcielin/Leśne Zacisze20:07
Dąbrówka/Parkowa16:06 Trzcielin/Pętla20:08
Dąbrówka/Kasztanowa16:08 Trzcielin/Zwierzyniecka20:09
Palędzie/Nowa16:10 Konarzewo/Cmentarz20:10
Palędzie/Leśna16:11 Konarzewo / Kościelna20:11
Dopiewiec/Szkoła16:14 Konarzewo / Pętla19:30
Dopiewiec/Przejazd Kolejowy16:16 Konarzewo / Kościelna20:13
Dopiewo/Ośrodek Zdrowia16:17 Konarzewo/Dopiewska20:14
Dopiewo/Kościół16:18 Konarzewo/Sezamkowa20:15
Dopiewo/Dworzec Kolejowy16:19 Konarzewo/Perłowa20:16
Dopiewo/Wyzwolenia16:21 Konarzewo/Ks. Hartlieba20:16
Konarzewo/Ks. Hartlieba16:21 Dopiewo/Wyzwolenia20:30
Konarzewo/Perłowa16:22 Dopiewo/Dworzec Kolejowy20:18
Konarzewo/Sezamkowa16:22 Dopiewo/Kościół20:19
Konarzewo/Dopiewska16:00 Dopiewo/Ośrodek Zdrowia20:20
Konarzewo / Kościelna16:24 Dopiewiec/Przejazd Kolejowy20:20
Konarzewo / Pętla16:25 Dopiewiec/Szkoła20:22
Konarzewo / Kościelna16:26 Palędzie/Leśna21:30
Konarzewo/Cmentarz16:27 Palędzie/Nowa20:26
Trzcielin/Zwierzyniecka16:28 Dąbrówka/Kasztanowa20:28
Trzcielin/Pętla16:29 Dąbrówka/Parkowa20:30
Trzcielin/Leśne Zacisze16:30 Skórzewo/Osiedle Makowe20:35
Lisówki/DPS16:32 Skórzewo/Kościół20:37
Skip to content