Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pippi Pończoszanka

Klasyka światowej literatury dziecięcej w nowej odsłonie! Pippi Pończoszanka – najbardziej zwariowana dziewczynka na świecie – powraca w audiobooku czytanym przez Edytę Jungowską.

“Pippi Pończoszanka. Tom 1” zagwarantuje Twojemu dziecku mnóstwo zabawy i czytelniczej radości, a przy tym zaszczepi bezcenne życiowe mądrości. Rudowłosa i piegowata Pippi uwielbia przygody, a jeszcze chętniej buntuje się przeciwko bezsensownym zasadom dorosłych, śpi w ubraniu i niechętnie uczy się nudnej szkolnej wiedzy.

Bezpośrednia, odważna i potrafiąca walczyć o to, co naprawdę ważne, jest inspiracją dla wielu pokoleń dzieci, które pragną być takie, jak niecodzienna dziewczynka. Ta zaś zawsze gotowa jest walczyć o swoje małe marzenia i dzielnie stawiać czoła najgorszym przeciwnościom. Potrafi również zdziałać rzeczy, które wydają się z pozoru niemożliwe – bez trudu unieść swojego konia lub błyskawicznie zdobyć statek piratów. W adaptacji Edyty Jungowskiej przygody Pippi Pończoszanki zyskują jeszcze pełniejszy wymiar dzięki żywiołowemu i pełnemu ekspresji głosowi aktorki.

Skip to content