Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

WOŚP #zmiany

Drodzy Przyjaciele WOŚP!

❤️ Tegoroczny 30. Finał WOŚP planowaliśmy zrealizować po raz pierwszy na Placu Gminnym w Dopiewie. Przygotowaliśmy sporo atrakcji. Poczyniliśmy już daleko idące ruchy. Wszystko prawie dopięte na ostatni guzik.
Jednak mając na uwadze bezpieczeństwo nas wszystkich oraz aktualną liczbę zachorować i zapowiadany stan pogody na niedzielę czyli silne wiatry, podjęliśmy trudną dla nas wszystkich decyzję.
Niestety ten finał na placu z udziałem publiczności nie odbędzie się. Sami wiecie, że organizowanie plenerów zimą jest trudne, a w sytuacji covidowej tym bardziej.
❤️ Sztab WOŚP w Dopiewie przenosi się do sali widowiskowej CRK w Konarzewie przy ul. Poznańskiej 19. Tam wolontariusze będą wyłącznie rozliczać puszki z pieniędzmi.

❤️ Obdarowaliście nas ogromną ilością fantów i dlatego z tyłu budynku w Konarzewie, na zewnątrz, odbędzie się loteria fantowa. Każdy los (cena 10zł) wygrywa. Loteria odbędzie się w ścisłym reżimie sanitarnym.

❤️ Zapraszamy na profilaktyczne bezpłatne badanie wzroku na holu w CRK

❤️ Dla tych, którzy poczują głód, foodtrack FOOD FAZA, będzie mieć dla Was ciepłe jedzonko. Będzie stać na parkingu przed budynkiem sali widowiskowej od ok 14.00

❤️ Harcerze przygotowali grochówkę z kuchni polowej i będzie można ją nabyć przynosząc własny słoik lub naczynie (cały dochód idzie na WOŚP)

❤️ Będzie można nabyć DOPIEczonki czyli reprezentacyjne gminne ciastka (cały dochód idzie na WOŚP)

❤️ Biblioteka w Dopiewie też będzie otwarta dla Was od 12.00 – 18.00, a w Konarzewie od 10.00 – 15.00

❤️ będzie duuużo aukcji na allegro.pl (link https://tiny.pl/9j47x)

❤️ Dziękujemy WSZYSTKIM dzieciom, artystom i każdemu, który przygotowywał się na tegoroczny finał i miał wystąpić na naszej WOŚPowej scenie. Liczymy na zrozumienie sytuacji i gotowość za rok.

✨Wpłacajcie na naszą e-skarbonkę! To opcja dla tych wszystkich, którzy nie będą w stanie wrzucić wolontariuszom bezpośrednio do puszki! (link https://eskarbonka.wosp.org.pl/485nrc )

✨Zapisy na licytację Złotego Serduszka i Złotej Karty nadal trwają! Dla wszystkich chętnych zostawiamy link do formularza zapisowego: https://forms.gle/EuNy3hMkKD2jsd617

Trzymajcie się! SIEMA!

Skip to content