Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wakacje 2020 w GBPiCK

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zajęć warsztatowych, które przygotowaliśmy dla Was na okres wakacji.

Zapisy na warsztaty prowadzimy od 01 lipca, wyłącznie telefonicznie pod numerem tel. 61 8148 223 (w.13). Przy zapisie konieczne jest podanie  imienia, nazwiska oraz nr telefonu.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest dokonanie płatności za zajęcia, przelewem bankowym,  w ciągu 3 dni od dnia zapisania oraz  ze względu na sytuację epidemiologiczną COVID-19,  przesłania wypełnionego oświadczenia na adres mailowy: ck@bibldop.pl

OŚWIADCZENIE DO POBRANIA TUTAJ

 

Numer konta bankowego: 39 9043 1012 2012 0027 6245 0001 Prosimy w tytule podać imię i nazwisko uczestnika i jakich warsztatów/wydarzenia dotyczy wplata.

 

 Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan działań. Prosimy o zwrócenie uwagi na przedziały wiekowe poszczególnych warsztatów. 

 

Warsztaty Sztuki Plastycznej

3-4 SIERPNIA (pon.-wt.) godz. 10.00-13.30 

Kontynuacja cieszących się dużą popularnością warsztatów artystycznych „W tym cała sztuka”, podczas których realizowany jest inny program.  Temat przewodni : rzeźba w technice papermarche, koło barw i pejzaż – 3 kolory

Podczas tej edycji zmierzymy się z formą przestrzenną realizując  ją w technice papermarche, a także bazując na materiałach recyklingowych, zapoznamy się również z kołem barw i “magicznymi” właściwościami kolorów, a następnie na podobraziach malarskich stworzymy własne pejzaże. Podczas zajęć będziemy pracować w różnych technikach – będziemy malować, stworzymy formy przestrzenne – rzeźby. Całość doprawimy dobrym humorem i świetną zabawą ruchowo muzyczną prowadzoną przez doświadczoną animatorkę. Na zakończenie każdego dnia zajęć przewidujemy takie atrakcje jak duże bańki mydlane lub uwielbiane przez dzieci slimy czy squishy.
 
Gdzie: sala widowiskowa w Konarzewie ul. Poznańska 19
Dla kogo : dzieci od 6 lat (max 25 osób)
Koszt : 60 zł/os

Laserowy Paintball

4 SIERPNIA (wtorek) godz. 10.00-12.30 lub 13.00-15.30

Najnowocześniejsza symulacja pola gry, która pozwala przenieść grę komputerową do realnego świata. Gra jest bardzo bezpieczna gdyż brak jest fizycznego zagrożenia. Zapomnij o kulkach z farbą, kaskach i okularach, bolesnych siniakach itp. Podczas gry obecni są sędziowie, którzy czuwają nad przestrzeganiem zasad gry. Uczestnicy podzieleni są na dwa czteroosobowe zespoły.

Gdzie: plac gminny w Dopiewie, ul. Łąkowa
Dla kogo :  dzieci od 8 lat ( max 16 osób w grupie)
I grupa 10.00-12.30
II grupa 13.00 – 15.30
Koszt : 30 zł/os

Archer Tag – Bitwy Łuczników

5 SIERPNIA (środa) godz. 10.00-12.30 lub 13.00-15.30 


Nowa forma sportowa podobna do paintballa. Będziemy tu używać łuków z bezpiecznych strzał z gąbkami dzięki którym trafienie jest bezbolesne. Gra jest połączeniem rywalizacji z dobrze nam znaną grą w dwa ognie. Każdy z graczy otrzymuje maskę do ochrony oczu, bezpieczne strzały oraz specjalny łuk. Podczas gry obecni są sędziowie, którzy czuwają nad przestrzeganiem zasad gry. Uczestnicy podzieleni są na dwa czteroosobowe zespoły.

Gdzie: plac gminny w Dopiewie, ul. Łąkowa
Dla kogo :  dzieci od 8 lat ( max 16 osób w grupie)
I grupa 10.00-12.30
II grupa 13.00 – 15.30
Koszt : 30 zł/os

VR czyli Wirtualna Rzeczywistość

6 SIERPNIA (czwartek) godz. 10.00-11.30 lub 12.00-13.30

Czym jest wirtualna rzeczywistość ?
Wirtualna rzeczywistość to stworzony komputerowo trójwymiarowy obraz.
Jest to technologia przy użyciu, której przeniesiesz się do innego świata.
Virtual reality może się opierać na elementach świata realnego jak i całkowicie fikcyjnego.
Jak to działa ? Głównym elementem są gogle wirtualnej rzeczywistości, które wyświetlają wygenerowany komputerowo obraz.
Specjalne soczewki sprawiają, że widzimy wszystko jak w normalnym świecie.
Zastosowanie dodatkowych systemów śledzenia ruchu i kontrolerów pozwala użytkownikom na poruszanie się w wirtualnym świecie oraz interakcję z znajdującymi się w nim obiektami, przez co doznania stają się jeszcze bardziej realne.

Przykładowa tematyka/ aplikacje:

– ekstremalne przeżycia w VR : rollercoaster, spacer pod desce na szczycie budynku

– świat Gier

– Wirtualne podróże: lot w kosmos, wspinaczka na Everest, podwodny świat, rafa koralowa, spotkanie z dinozaurem

– Sztuka VR: przenieś się do środka obrazu, malowanie w wirtualnej rzeczywistości

– wyścigi: bolid F1, samochody rajdowe


Gdzie: sala GOK w Dopiewcu, ul. Szkolna 11
Dla kogo :  dzieci od 6 lat ( max 12 osób w grupie)
I grupa 10.00-11.30
II grupa 12.00 – 13.30
Koszt : 30 zł/os

Spektakl teatralny dla dzieci “Zielony Kopciuszek”

7 SIERPNIA (piątek) godz. 19.00

“Zielony Kopciuszek” to interaktywny spektakl muzyczny dla dzieci, który dzięki licznym piosenkom, konkurencjom i animacjom przeniesie dzieci w świat baśni o Kopciuszku, jakiej dotąd nie znały.
Przedstawienie ma charakter bajki o tematyce ekologicznej – przypomina najmłodszym jak ważny jest szacunek wobec przyrody, a także uczy jak o nią dbać. Utrwala i poszerza wiedzę na temat zasad segregacji odpadów i znaczenia właściwego gospodarowania odpadami. Dzieci będą miały szanse utrwalić zasady segregacji, obowiązujące w danej gminie. Ponadto spektakl podkreśla, jak ważna jest ochrona powietrza oraz walka z niską emisją. Ukazuje negatywne skutki palenia śmieci w domowych paleniskach, ogrzewania domów węglem, a dużej ilości spalin samochodowych. Zachęca do walki z problemem zanieczyszczeń powietrza.
Spektakl, dzięki baśniowej atmosferze gwarantuje niezapomniane przeżycia teatralne i efektywną edukację ekologiczną. Przedstawienie adresowane jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-11 lat).     

Gdzie: sala widowiskowa w Konarzewie (max 150 osób z zachowaniem reżimu sanitarnego – obowiązek zasłaniania ust i nosa od 5 lat)
Dla kogo :  dzieci od 3 lat
Koszt : 25 zł/os

 

 

 

 


                                                                                                  

                                                                                                                                                    

Skip to content