Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Petkiem

Już we wtorek, 25 października zapraszamy na spotkanie autorskie z Krzysztofem Petkiem, które odbędzie się w bibliotece w Dopiewie o godz. 18.00. Spotkanie przeznaczone jest dla młodzieży i osób dorosłych. Zapisy w bibliotece pod nr. tel. 61 8148 223 w. 11 lub 12. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek oraz otrzymania autografu od autora. WSTĘP WOLNY!

Krzysztof Petek to autor książek sensacyjno-przygodowych dla wszystkich pokoleń. Adept amerykańskich szkoleń technik konstrukcji fabularnej powieści, systemów wizualizacji, budowy bohatera i zarządzania rekwizytem. W książkach i publikacjach promuje empatię, otwartość na różnorodność kulturową i aktywną pomoc potrzebującym. Liczne podróże pozwalają mu zbierać materiał do powieści na różnych kontynentach, dzięki czemu podczas spotkań autorskich pokazuje  fotografie i opowiada o spotkaniach z niezwykłymi zwyczajami.

Krzysztof Petek organizuje wyprawy samochodami terenowymi, docierając do Transylwanii, Czarnobyla, Skandynawii, penetrując Peloponez, Mołdawię i Albanię. Organizuje także ekspedycje do Ameryki Południowej i na Daleki Wschód, na Kamczatkę i Syberię. Czytelników swoich książek zabiera na doroczne obozy survivalowe, prowadzi szkolenia ratunkowe, przeprawowe, samoobrony, retoryki i erystyki. Dla grup zorganizowanych opracowuje i prowadzi specjalne wyprawy i eventy. Więcej na : http://www.krzysztofpetek.pl/

Spotkanie adresowane dla młodzieży i dorosłych zapisy tel. 61 8 148 223 wew. 12
Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek autora.

Skip to content