Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rozpoczęliśmy współpracę z Legimi

 Legimi to popularna platforma, w której można kupować e-booki czyli książki w postaci elektronicznej, które następnie można czytać w telefonie, tablecie, komputerze lub e-czytnikach. Oczywiście jest to usługa płatna.

Od stycznia tego roku Biblioteka w Dopiewie oraz wszystkie filie biblioteczne oferują swoim Czytelnikom BEZPŁATNY dostęp do serwisu. Proces rejestracji, który przedstawiamy poniżej pomoże chętnym uzyskać kod i zalogować się na platformę, by następnie rozpocząć korzystanie z Legimi.

Zatem jak to działa?

 1.  Aby uzyskać darmowy dostęp do zasobu Legimi musisz posiadać ważną Kartę Czytelnika Biblioteki w Dopiewie.
 2. Przyjdź do Biblioteki w Dopiewie lub jej Filii w Dąbrówce, Konarzewie lub Skórzewie i odbierz darmowy kod dostępu. Musisz jedynie pamiętać, że kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku wygasa.
 3. Załóż konto na stronie www.legimi.pl/wbppoznan i podaj otrzymany kod dostępu.
 4. Pobierz aplikację Legimi na swoje urządzenie. Może to być czytnik, telefon, tablet lub komputer. Następnie zaloguj się i czytaj bez ograniczeń!
 5. Liczba kodów jest ograniczona

Informacje dodatkowe.

 1.  Dostęp do e-booków otrzymujesz na okres jednego miesiąca od daty aktywowania kodu (np. 10 lutego – 10 marca).
 2. Aby móc korzystać dalej z nieograniczonego dostępu do Legimi zgłoś się po nowy kod do dowolnej Biblioteki.
 3. Po pobraniu na półkę e-booki można również czytać będąc offline.
 4. Czytelnicy mogą czytać e-booki w Legimi aż do osiągnięcia przez wszystkich korzystających limitu stron w ramach zakupionego przez Bibliotekę pakietu (1 450 000 stron) lub do dnia zakończenia
  świadczenia usługi przez Legimi, tj. 2.01.2020, czyli ostatni dzień ważności kodów wydanych przez Bibliotekę w grudniu 2019 r.
Skip to content