Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ofera zajęć EDU-ART 2020/2021

 

 
Szanowni Państwo!
Przedstawiamy nową ofertę zajęć edukacyjno-artystycznych na sezon 2020/2021. Staraliśmy się przygotować ofertę zgodnie z wytycznymi sanitarnymi, które dla ośrodków kultury są pełne niejasności, a jednocześnie sprostać Waszym potrzebom. Ze względu na  trwającą pandemię koronawirusa chwilowo (mamy nadzieję) musieliśmy zawiesić między innymi: Bajkowy Klub Malucha, Akademię Młodego Kucharza, Klub Rondo czy Klub Filmowy i Dyskusyjny Klub Książki. (nie pozwalają na to obostrzenia obowiązujące nas w chwili obecnej). Oczywiście w miarę możliwości wymienione zajęcia wrócą do naszej stałej oferty.
W tym sezonie proponujemy Państwu 4 nowości: Dance MIX dla dzieci 5-6 lat, Modern Jazz dla dzieci 7-12lat, Joga dla dorosłych oraz Język niemiecki od podstaw dla dorosłych.
 
 
Wszystkie zajęcia EDU-ART ruszają od czwartku, 1 października 2020  z wyjątkiem Dance MIX, Modern Jazz, Joga od 13.10.2020
 
Na zajęcia można zapisać się wyłącznie telefonicznie  u koordynatorów od 16 września 2020, w godzinach pracy biblioteki w Dopiewie pod numerem: 
 
61 8148-223 w.13
 
Następnie należy w przeciągu 3 dni przesłać na  ck@bibldop.pl  wypełnioną  i podpisaną Kartę Zgłoszeniową wraz z pozostałymi dokumentami, które dostępne są TUTAJ
 
 
 
    
 

 
  
 
 
 
 
 
   
   
 

 

 
 
 
 
 
 
Skip to content