Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jarmark Świąteczny w Dopiewie’ 2019

Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Dopiewie oraz Urząd Gminy Dopiewo serdecznie zaprasza artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów regionalnych, wytwórców oferujących produkty kuchni regionalnej, przedsiębiorców zajmujących się handlem artykułami świątecznymi, stowarzyszenia do udziału w Wielkim Ubieraniu Choinki i IV Jarmarku Świątecznym, który odbędzie się 8 grudnia 2019 roku na Placu Gminnym w Dopiewie.

Aby zgłosić się do nas wystarczy zapoznać się z regulaminem i przesłać wypełnioną kartę zgłoszeniową do pobrania tutaj —>

Poprzednie edycje Jarmarku Bożonarodzeniowego cieszyły się dużą popularnością zarówno wśród wystawców, jak i kupujących. Wystawcy pozytywnie odpowiedzieli na naszą propozycję, aby wzorem innych miejscowości, także w Dopiewie zorganizować Jarmark Bożonarodzeniowy. Jarmark Bożonarodzeniowy w Dopiewie to nie tylko stoiska, to przede wszystkim Wielkie Ubieranie Choinki przez mieszkańców Gminy Dopiewo oraz bogaty program artystyczny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku planujemy koncerty, wspólne kolędowanie, konkursy, animacje dla dzieci. Zagrodę reniferów Świętego Mikołaja i oczywiście samego świętego!

Poniżej film z zeszłorocznej edycji naszej imprezy:

 

 

 

 

Skip to content