Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Choinka 2022

Już 4 grudnia czyli w niedzielę zapraszamy Mieszkańców Gminy Dopiewo, ale też sąsiadów z gmin ościennych na Wielkie Ubieranie Choinki i VI Jarmark Bożonarodzeniowy w Dopiewie.

W tym dniu przygotowaliśmy wiele atrakcji z myślą o dzieciach oraz bogaty program artystyczny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Przede wszystkim Jarmark. Liczne stoiska będą obfitować w wyroby rękodzielnicze, świąteczne ozdoby, pierniki i różne inne wyroby, które oczywiście będzie można nabyć.

Na naszej świątecznej scenie w tym roku usłyszymy zespół BlaDo czyli duet dwóch fantastycznych dziewczyn Blanki i Dominiki. W świątecznym i nieco rockowym klimacie wystąpi zespół Dawida Dysia. Będą z nami dziewczyny i Karolina tańczące Zumbę. Zobaczymy malutkie przesłodkie baletnice ze Szkoły Tańca Pas de Dominique oraz dzieciaki z Activus Taniec i Fitness. Kolędy zaśpiewają dla nas także uczniowie ze ZSP w Więckowicach. Nie zabraknie dźwięków w wykonaniu Orkiestry Dętej Gminy Dopiewo.

Zaproszona grupa artystyczna wystąpi w pokazie cyrkowo-teatralnym pt. “W fabryce prezentów”. Ponadto dzieciaki i dorośli usłyszą koncert piosenek zimowych połączone z animacjami dla najmłodszych.

Dla uczestników naszego wydarzenia do dyspozycji będzie stanowisko z symulatorem sani Świętego Mikołaja. Będzie można przekonać się na własnej skórze jak i co czuje Św. Mikołaj gdy unosi się nad dachami domów rozwożąc prezenty (wyłącznie grzecznym dzieciom 😉 .

Około godz. 17.45 marszowym krokiem razem z Mażoretkami z Dopiewa paradnym krokiem spod sceny przemaszerujemy w stronę choinki by o 18.00 wspólnie z Wójtem Gminy Dopiewo Pawłem Przepiórą rozświetlić nasze gminne drzewko.

A na koniec wszystkich zapraszamy na świąteczny koncert zespołu Gospel Joy, obecnych półfinalistów programu Mam Talent, który na pewno da nam wszystkim turbo dużo energii i spowoduje, że święta w tym roku będą jeszcze piękniejsze!

Uwaga! Na wszystkie dzieci będzie czekał Święty Mikołaj w towarzystwie swoich prawdziwych reniferów. Mamy informację od Świętego, że każde dziecko, które Go odwiedzi otrzyma drobny upominek!

ZAPRASZAMY!!!! Startujemy od 13.00 na Placu Gminnym w Dopiewie.

Skip to content