DLA KOGO: osoby od 16 lat
GRUPA: max 20 osób
GDZIE: GOK Dopiewiec, ul. Szkolna 11
KIEDY: Wtorek, 17.45-18.45
KOSZT: 50zł

 


Zajęcia body shape, nazywane niekiedy w grafikach klubów body sculp, body styling lub w skrócie po prosu BS, to kompleksowy zestaw ćwiczeń wzmacniających. W czasie lekcji wykorzystuje się takie przybory jak, min.: stepy, ciężarki czy gumy. Niezbyt szybkie tempo sprzyja koncentracji na technice, bezpieczeństwie i dokładności wykonywanych ćwiczeń.

Dla kogo BS?
W klubach fitness przyjmuje się, że zajęcia BS przeznaczone są dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Niewielka intensywność i nieskomplikowany pod względem koordynacyjnym zestaw ćwiczeń, pozwalają uczestniczyć w nich wszystkim, bez względu na wiek, płeć i wydolność fizyczną. BS zalecany jest osobom początkującym. Umiarkowane tempo, regulowany dobór obciążenia pozwalają ćwiczyć każdemu. Podczas BS można poznać podstawowe kroki aerobowe oraz technikę ćwiczeń wzmacniających. To także dobry wprowadzający trening dla tych, którzy po raz pierwszy wybierają się na siłownię. 

osoba prowadząca: Sandra Kaczmarek

 

 Mając 6 lat zaczęła swoją przygodę z tańcem towarzyskim w Poznaniu. Trwała ona krótko, ponieważ już w wieku 7 lat zaczęła uczęszczać na zajęcia do Ośrodka Kultury w Środzie Wielkopolskiej, gdzie jej instruktorem była Pani Bogusia Błoszyk. W późniejszych latach uczestniczyła w formacjach szkół Bestime i Dance Center, które swoją siedzibę miały w Poznaniu. Tam jej instruktorem był dobrze znany choreograf i organizator Rytmów Ulicy - Bizon. Mając 15 lat zaczęła prowadzić swoje grupy taneczne, które brały udział w miejscowych turniejach i zajmowały 1 miejsca. Z czasem przejęła starsze formacje w Ośrodku Kultury i tym samym biorą udział w licznych turniejach jak i występach. W międzyczasie szkoliła się u takich osób jak Daniel Lee Spurr, Franky Dee, Filip Czeszyk, Roofi, Anna Jujka itd. W roku 2010 ukończyła kurs instruktora Hip Hop w Łodzi. Od roku 2015 podjęła studia Formy Taneczno Gimnastyczne i Fitness na AWF-ie w Poznaniu. Na zajęciach z Sandrą nie zabraknie Ci energii jak i uśmiechu. Jej motto brzmi : " Tańcząc pozwalam sobie na wszystko "