Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Dopiewie zaprasza do  udziału w „Gminnym Konkursie Wokalnym Kolęd i Pastorałek”, który odbędzie się dnia 13 grudnia 2017 r. (środa) o godz. 9:00, w Sali Biblioteki w OSP,  Dopiewo, ul. Szkolna 21. Serdecznie zapraszamy uczniów szkół w Gminie Dopiewo do udziału w konkursie. Przyjmujemy także zgłoszenia indywidualne.

Mamy nadzieję, że udział w Gminnym Konkursie Wokalnym przyniesie wszystkim wiele satysfakcji artystycznej. Dla zwycięzców organizator przewiduje nagrody.

REGULAMIN KONKURSU

KARTA ZGŁOSZENIOWA

 

 

 

W tym roku obchodzimy Jubileuszowy X Wielkopolski Przegląd Amatorskich Grup Teatralnych Seniorów "Dopiewska Jesień Teatralna".
Z tej okazji zachęcamy wszystkie grupy teatralne z całej Wielkopolski do wzięcia udziału w naszym przeglądzie. Jak co roku gwarantujemy wspaniałą atmosferę i doskonałą zabawę wzbogaconą o możliwość poznania innych artystów, wymiany doświadczeń i poglądów. Tegoroczną imprezę planujemy 20 listopada od godz. 13.00 w sali CRK w Konarzewie. LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA I LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

Regulamin Dopiewskiej Jesieni Teatralnej - POBIERZ

Karta zgłoszeniowa - POBIERZ